ES projektų rengimas. Pasirinkite aktualią veiklą

ES parama yra finansinė priemonė, skirta įvairiausiems projektams ir programoms finansuoti. ES parama siekiama sumažinti socialinius ir ekonominius skirtumus tarp ES šalių ir tam tikrų jų regionų. Taigi, Europos Sąjungos parama yra vienas efektyviausių finansinių instrumentų šiomis dienomis, naikinančių finansinį, ekonominį ir socialinį atotrūkį tarp ES valstybių narių.

ES parama 2016 metais, kaip ir ankščiau, gali pasinaudoti tiek fiziniai, tiek ir juridiniai asmenys, pateikę projekto paraišką. Europos Sąjungos parama yra skirta žemės ūkio, mokslinių tyrimų, energetikos ir infrastruktūros sritims. Taip pat skiriama ir Europos Sąjungos parama verslui. ES projektai — tai puiki galimybė išugdyti naują verslo idėją, įdiegti inovacijas, pagerinti gyvenimo ir darbo sąlygas. 

Mūsų profesionali ekspertų grupė Jus konsultuos ir padės Jums parengti visą dokumentaciją, reikalingą gauti Europos Sąjungos paramą. Kvalifikuoti specialistai padės įvykdyti ir kitus su Europos parama susijusius darbus: projektų administravimo, mokėjimo prašymo, bei kitų dokumentų, reikalingų ES paramą administruojančioms agentūroms, parengimą. Jums iškilus neaiškumų ar klausimų, susijusių su ES parama ir ES vykdomais projektais, mes mielai suteiksime konsultaciją, kuri padės tvirtus pamatus mūsų abipusiam bendradarbiavimui. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *