Europos Sąjungos (ES) struktūriniai fondai

Europos Sąjungos struktūriniai fondai — tai efektyvi priemonė, skirta Europos Sąjungos investicijų politikos vykdymui.

Šios, ES vystomos politikos esmė — suteikti finansinę paramą atsilikusiems ES regionams, taip skatinant jų ekonominį augimą ir inovacijų plėtrą. Kitaip tariant, didžioji dalis ES fondų finansavimo yra skiriama mažiau išsivysčiusiems ES regionams, o lėšos sukaupiamos perspektyviausiuose sektoriuose. 

Europos Sąjungos struktūriniai fondai yra skirti įvairių projektų įgyvendinimui: geresnių darbo sąlygų kūrimui, nedarbingumo mažinimui, verslumo ugdymui. Šiuo metu ES fondai vadovaujasi ES strategijos „Europa 2020“ tikslais ir prioritetinėmis kryptimis. Pirmumas pagal „Europa 2020“ programą suteikiamas šioms plėtros  kryptims:

  • energetikos ir transporto infrastruktūra;
  • atsinaujinančių energetikos išteklių;
  • mokslinių tyrimų ir inovacijų; 
  • užimtumo didinimas, kova su skurdu bei socialinė įtrauktis;
  • SVV plėtros sąlygų ir verslumo aplinkos gerinimas;
  • informacinių technologijų plėtra.

„Innoera“, profesionali verslo ekspertų komanda, daugiausiai dirbanti su projektais, kurių pagalba skiriamos lėšos SVV skatinimui bei moksliniams tyrimams ir inovacijoms. Mūsų įmonė aktyviai dalyvauja ES investicijų politikos procesuose. „Innoera“ dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektų atrankos kriterijų pakeitimų procesuose, teikia pastabas taisyklėms, kurios taikomos pareiškėjams norintiems gauti ES paramą. Domina ES fondai, tačiau nežinote savo galimybių?  Gal pasiklydote informacijos gausoje ieškodami sau tinkamos ES paramos programos? Apsilankykite nemokamoje konsultacijoje su „Innoera“ specialistais  — mes išklausysime Jūsų norus ir akimirksniu pritaikysime sprendimus, kuriais pasinaudoję galėsite kurti naują, plėsti jau turimą verslą, įsigyti įrangą, ar investuoti į labai sudėtingus gamybos ar mokslinius procesus. ES fondai — tai puikus finansinis instrumentas, kuriuo privalu pasinaudoti.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *