ES projektų rengimas žemės ūkio sektoriui

Europos Sąjungos parama žemės ūkiui yra viena iš ES Struktūrinių fondų finansuojamų sričių. ES parama ūkininkams skirta  ūkio konkurencingo didinimui, gamtos išteklių valdymo ir tausojimo užtikrinimui bei klimato politikos veiksmų kontrolei. ES parama žemės ūkiui yra veiksmingas instrumentas, skatinantis inovacijų plėtrą žemės ūkyje, vidutinių ūkių augimą ir perspektyvumą. 

Į ES paramą ūkininkams gali apeliuoti tiek vidutinių, tiek ir didelių ūkių savininkai, vykdantys gyvulininkystės, augalininkystės ar mišrų ūkį. Europos Sąjungos parama žemės ūkiui yra puiki galimybė mažiems ar pradedantiesiems ūkininkams, kurie taip pat gali teikti paraišką finansavimui gauti. ES parama žemės ūkiui pagal Jaunojo ūkininko priemonę, skirta mažiesiems ūkininkams, padidina žemės ūkio subjektų konkurencingumą, sukuria ūkiuose pagaminamų produktų pridėtinę vertę ir suteikia visas galimybes jaunųjų ūkininkų kūrimuisi. Europos parama ūkininkams suteiks galimybes įsigyti technikos ir modernizuoti ūkius.

ES parama ūkininkams ne tik padės sėkmingai vykdyti ūkio veiklą, bet ir užtikrins darbo našumą ir leis didinti darbo vietas kaimo vietovėse. Taigi, Europos paramos ūkininkams mechanizmas naudingas ne tik ūkio modernizacijai, bet ir viso regiono ekonominio sektoriaus ugdymui.

Mes kompetentinga ekspertų grupė, konsultuojame pareiškėjus  įvairiais ES paramos žemės ūkiui klausimais, pildome paraiškas, ruošiame verslo planus. Esame profesionalai ir savo srities specialistai, todėl kokybiškai ir laiku atliekame savo paslaugas. Jei domina ES parama ūkininkams, mes esame pasirengę Jums padėti įgyvendinti Jūsų tikslus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *